7/24 Servis Ekibimizle Bir Telefon Uzaklığındayız
Açık Adres:

/ İstanbul
Mail Adresi
bilgi@kombiservisibakim.com
Telefon
2126205050
Teklif Al

Kurumsal

Kurumsal

Kombi tamir servisi olarak sektörde geçirdiğimiz 20 yılı aşkın sürede hep müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık. Bu şekilde aldığımız güzel geridönüşler hem sektörde tutunmamızı hem de müşterilerimizle iyi ilişkiler kurmamızı sağladı. Dijital pazarlamanın bu kadar etkili olmadığı zamanlarda hep müşterilerimizden aldığımız güzel geridönüşler ve müşteri tavsiyeleriyle piyasaya tutunduk. Şimdi yine ilk günki şevk ve hevesle siz değerli İstanbul halkına hizmet veriyoruz.

Kombilerimizin günümüz yaşantısında hayati önem taşıdığının bilincinde olarak müşterilerimize kombi servisi hizmetini ulaştırılabilecek en hızlı sürede ulaştırıp en mantıklı çözümleri uyguluyoruz.

Tüm Hizmetlerde, Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servisiz.

Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser ve Paylaşır Müşterilerimize En İyi Servis, Servis, Onarım.Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi ve Lider Bir Modern Kuruluşuz. Giderek Artan Kaliteli Hizmet Anlayışımızın Güvenlik Şemsiyemiz Altındaki Tüm Müşterilerimize Ulaşmasını Sağlarız.

Diğer Sayfalar